De nieuwe QJMOTOR SRK 550 nu leverbaar in de Benelux

De bijzonder sportief rijdende SRK 550 is nu beschikbaar voor een proefrit bij de QJMOTOR dealer.

QJMOTOR maakt met de komst van de SRK 550 het volledige 2024 leveringsprogramma in de Benelux compleet. Als negende model in het brede modellen aanbod, gooit deze nieuwe sportieve naked hoge ogen in het middensegment.

Voorzien van een eigen ontwikkeld motorblok, levert de SRK 550 een vermogen van 45 kW (61 pk) en 55 Nm. In combinatie met het lage rijklaar gewicht van 176 kilo is de acceleratie verbluffend, net als de scherpe stuureigenschappen. Dankzij het Brembo remsysteem met dubbele 320 mmvoorremschijven, voldoet ook de stopkracht aan alle verwachtingen. Bovendien is van de Marzocchi vering de compressie en rebound instelbaar. De QJMOTOR SRK 550 biedt een aantrekkelijk totaalpakket voor de meest sportieve rijders.

De uitrusting zorgt voor veel comfort en gebruiksgemak, met een USB-A en USB-C aansluiting en verlichten bedieningsknoppen. Het uitgebreide 5-inch TFT display geeft nuttige informatie weer. Zo is er af te lezen wat de bandenspanning en bandentemperatuur is, de stand van de uitschakelbare Traction Control en de actuele rijmodus Normal of Sport. Ook is er telefoonconnectiviteit en navigatie mogelijk via de Carbit Ride app met abonnement.

De SRK 550 is nu leverbaar bij de QJMOTOR dealer voor een consumentenadviesprijs van € 6.999,- en ook in A2-variant beschikbaar.

En wil je hem niet in blauw-wit maar in mat zwart?
Dat kan…

Delen op

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *