Een motortrailer huren?

Wil je graag je motorfiets(en) meenemen op vakantie, een dagje racen op het circuit of gewoon een motorfiets ophalen of wegbrengen? Sabra Motortrailerverhuur maakt het mogelijk!

Hoe vervelend kan het zijn als je op je motor wilt stappen en deze met een lekke motorband in je garage staat. Als je de lekke motorband bij Sabra Motorbandenservice laat vervangen kun je kosteloos gebruik maken van één van onze motortrailers, mits je deze binnen vier uur weer terug brengt.

De motortrailers van het merk Humbaur en Stema zijn geschikt voor het vervoeren van één of twee motorfietsen. De trailers zijn voorzien van een oplooprem en schokbrekers en hebben een TÜV Tempo 100 goedkeuring voor Duitsland. Tevens zijn de trailers voorzien van een afsluitbare aluminium kist op de dissel.
Inrijklemmen zorgen ervoor dat het opladen van jouw motorfiets een fluitje van een cent is. Met de meegeleverde set spanbanden en meer dan voldoende bindhaken kun je jouw kostbare bezit eenvoudig vastzetten.

Het rijbewijs B volstaat mits het gewicht van de motortrailer (inclusief laadvermogen) niet meer bedraagt dan de ledige massa van het trekkende voertuig en de totale massa van de combinatie (inclusief laadvermogen) niet meer bedraagt dan 3500 kg.

De Humbaur motortrailers zijn voorzien van een eigen kenteken en dus heb je geen witte kentekenplaat nodig. Voor de Stema trailer (totaal Max. 750 kg) heb je wel een witte kentekenplaat nodig.

Wil je meer weten of contact opnemen? Klik op deze banner:

Delen op

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *